סמדר ארכיון דיגיטלי

סמדר - ארכיון דיגיטלי

סמדר הינה מערכת ארכיון דיגיטלי חדשנית, המאפשרת מיון ואיכסון מסמכים סרוקים המסווגים ע"י ברקוד.

עלון מידע - ארכיון דיגיטלי לחץ כאן לקריאת עלון מידע מפורט.

ארכיון דיגיטלי
באמצעות הסורק המשרדי, ניתן להפוך את המשרד לדיגיטלי, ואת הארכיון הרגיל למיותר. תוכנת סמדר תקרא את המסמך, תמיין אותו ותשמור אותו בארכיון דיגיטלי, או אפילו תבסס ארכיון דיגיטלי בתוך מערכת ה-ERP הקיימת של המשרד*.

קריאת ברקודים
תוכנת סמדר תקרא את הברקוד המצוי על המסמך**, תמיין אותו לפי הגדרות שנבחרו מראש, ותשמור אותו במקום המתאים.

ללא התערבות משתמש
מרגע הסריקה ועד לשליפת הנתונים מהארכיון הדיגיטלי, כל פעולת שמירת המסמך, קריאת הנתונים, מיונם ושמירתם במקומם הנכון בארכיון הדיגיטלי מתבצעת באופן אוטומטי לגמרי, וללא התערבות משתמש כלל.
המשתמש יכול לסרוק מספר רב של מסמכים בבת אחת, ותוכנת סמדר תדע לפצל את הסריקה למסמכים הרלוונטים, לסווג כל אחד מהם בנפרד ולשמור אותם במקומות המתאימים להם.

שליפת נתונים מהירה
לאחר קריאת הנתונים, למשתמש הקצה יש יכולת לשלוף את הנתונים הרלוונטים ולמצוא את המסמך הרצוי בקלות ובמהירות. בלחיצת כפתור נוספת, המשתמש יוכל להדפיס את הקובץ הרצוי, לשלוח את הקובץ באי-מייל או לפתוח אותו בתוכנה חיצונית.
במידה והמערכת תתממשק עם מערכת ה-ERP של המשרד, ניתן יהיה לצפות במסמכים עצמם ישירות מה-ERP, כאילו מדובר בצפייה במסמכים עצמם.

חתימה דיגיטלית
המערכת מאפשרת לחתום דיגיטלית את המסמכים הסרוקים, ובכך לחסל באופן סופי את הארכיונים הקיימים. מסמכים חתומים דיגיטלית מאושרים ע"י בתי המשפט בארץ, מס הכנסה, וכו'.סמדר - ארכיון דיגיטלי מתקדם (סרטון הסבר)

* התממשקות למערכת ERP אפשרית במספר מערכות נבחרות, שמספרם הולך וגדל. כדי לבדוק האם ניתן להתממשק למערכת ספציפית, אנא צור קשר ונעדכנך בהקדם.
** הדפסת ברקודים על מסמכים מתאפשרת בעזרת תוכנת SmartPrinter להדפסות ממערכות טקסטואליות, Winsert להדפסה מתוכנות חלונאיות, או ממערכות מידע חלונאיות, כגון SAP, קו מערכות, פריוריטי, אינטגרל, חשבשבת ועוד.